Atrakcje

Odpoczywaj, jak chcesz

Zielona Siła Natury

Nasz obiekt otula Rezerwat Sosny Taborskiej, a jak doskonale wiemy natura jest życiem, energią i zdrowiem. Wszystkie te dobrodziejstwa chcemy Tobie pokazać. Nasz rozległy teren zielony sprzyja aktywnemu spędzaniu czasu. To doskonałe miejsce na team building, zawody sportowe i wspólne ognisko do białego rana.

Żyj w Zgodzie z Naturą

Prywatna plaża tuż przy samym hotelu to idealne miejsce na jogging czy też jogę. Niewątpliwie pomagają w tym orzeźwiający wiatr i relaksacyjny szum wody. Zadbaj więc o swoje zdrowie.

Aktywna Zabawa

Okoliczne lasy to nie tylko raj dla grzybiarzy, to również miejsce, które stworzone jest do spokojnego Nordig Walking, szybkich biegów, czy też ekstremalnych lekcji przetrwania. Natural Hotel Art&Eco znajduje się
w otoczeniu Rezerwatu Sosny Taborskiej z niezliczoną ilością ścieżek
pieszych i rowerowych. Nie ważne, która aktywność jest bliższa Twojemu
sercu, natura stworzyła wymarzone warunki do uprawiania tych sportów.

Czysta Przyjemność

Prywatna plaża, pomost, rowery wodne oraz wiele innych atrakcji dla miłośników relaksu nad wodą. Jezioro Szeląg Wielki, jako jedne z najczystszych jezior na Mazurach, oferuje nie tylko przyjemną kąpiel, ale też niezapomniane widoki.

Leśne Skarby

Okoliczne lasy obdarzają nas swoim bogactwem. Szczególnie, że dzieli nas od nich raptem 100 metrów. Latem miłośnicy przechadzek po lesie znajdą tu poziomki, jagody, maliny, a jesienią lasy stają się prawdziwym rajem dla grzybiarzy.

Wędkarski Raj

Nieważne czy szukasz efektywnego wędkowania, czy po prostu lubisz spokojny czas spędzony z wędką, u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Natural Hotel zapewnia swoim gościom zarybione stawy oraz możliwość wędkowania bezpośrednio w jeziorze.

Zabytkowe Drzewa

Natural Hotel otoczony jest Rezerwatem przyrody Sosny Taborskiej. Wiek drzewostanu znajdującego się na terenie rezerwatu obliczono na ponad 230 lat. Drzewa dochodzące do metra średnicy i nawet 40 m wysokości cenione są na całym świecie i już w średniowieczu wykorzystywano  je w przemyśle szkutniczym. Entuzjaści pieszych wędrówek po lasach, znajdą tu atrakcyjne przyrodniczo szlaki rowerowe i piesze. Mogą też zdobyć więcej informacji o rezerwacie i jego roślinności spacerując 1.5 kilometrową edukacyjną ścieżką dydaktyczną.

Perła Mazur – Ostróda

8 km od Natural Hotel znajduje się jedno z najpiękniejszych mazurskich miast. Amatorzy zwiedzania znajdą tu XIV wieczny zamek krzyżacki z muzeum i galerią sztuki, średniowieczny kościół oraz kamienice z XIX wieku. Przystań Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej, oferuje podróż Kanałem Elbląskim lub rejsy po ostródzkim jeziorze. W Ostródzie odbywają się także imprezy kulturalne i koncerty. Ostróda to również miasto muzyki.
Tu odbywa się dwa znany w całej Europie Ostróda Reggae Festiwal.

Kanał Elbląski

Z Ostródy można wyruszyć w niezapomnianą i jedyną w swoim rodzaju podróż Kanałem Elbląskim. Kanał, uznany za jeden z siedmiu cudów Polski, liczący ponad 150 lat. To jedyny tego typu obiekt działający do dziś. Największymi atrakcjami kanału są pochylnie, gdzie podróż odbywa się statkiem płynącym po trawie. Podróż Kanałem Elbląskim to prawdziwa przyjemność dla miłośników przyrody, jego trasa przebiega bowiem przez
wiele rezerwatów przyrody.

Jazda Konna na Mazurach

Tutaj przyroda zaskakuje swoim pięknem, a widoki zapierają dech w piersiach, to czysta przyjemność. Nasza propozycja spędzenia czasu w towarzystwie koni skierowana jest do młodych i starszych, rodzin z dziećmi, grup przyjaciół – dla każdego, kto lubi dobrą zabawę i chce nabrać pozytywnej energii, a przede wszystkim nauczyć się dobrze trzymać w siodle.

Spływ Kajakiem

Lokalizacja naszego obiektu sprzyja licznym atrakcjom na wodzie. To u nas zaczyna się jedno z rozgałęzień systemu żeglugowego Kanału Elbląskiego. Dzięki dwóm śluzom, możecie wyruszyć w wodną podróż kajakiem , aż do samej Ostródy i to spod samego hotelu.

Narty na Mazurach

W niedalekiej odległości od Natural Hotel znajdują się znane w całym regionie Wzgórza Dylewskie z najwyższym w regionie wzniesieniem, czyli Górą Dylewską (312m n.p.m). Na Wzgórzach Dylewskich zimą śnieg utrzymuje się bardzo długo, dlatego jedną z głównych atrakcji, jaką może on zaoferować są stoki narciarskie. Kilka tras zjazdowych o długości od 400 do     900 m, trasy narciarskie dedykowane miłośnikom biegówek, trasy snowboardowe i tory saneczkowe, to wszystko znajdziecie Państwo w ośrodku narciarskim w Kurzej Górze. Każda
z tras to nie tylko emocje sportowe, ale też piękne  niezapomniane widoki.

Natural Hotel Eco & Conference
Warlity Wielkie 16
14-100 Ostróda

Telefon : +48 89 506 55 10
E - mail : rezerwacja@naturalhotel.pl

Odwiedź nas również na :